Oskar, ząbkowanie i teściowa

Dokładnie pamiętam moment, kiedy mój synek zaczął ząbkować i moja teściowa zasugerowała, ze przydałby mu się śliniak. Spojrzałam na Oskara, który był kompletnie przemoczony i musiałam jej przyznać racje. Chyba rzeczywiście muszę mu założyć śliniak…gdzieś w szafie je miałam…wielkie kwadratowe kawałki materiału, które całkiem przykryją jego śliczne ubranko! No ale przecież nie mogłam pozwolić, na to żeby moje dziecko chodziło mokre.

Na szczęście są koleżanki!

Na jednym spotkaniu ze znajomymi mamami poruszyłam temat śliniaków…no i okazało się, że istnieje idealne rozwiązanie. Śliniaki chustkowe, ze spodnią, nieprzepuszczającą wilgoci warstwą, różnorodnymi wzorami i fantastycznym krojem, rozwiązały mój problem…praktyczne i modne. W krótkim czasie byłam właścicielką około piętnastu egzemplarzy, przecież trzeba było mieć wzór pasujący do rożnych ubranek i na rożne okazje. A poza tym, w szczytowym okresie ząbkowania, zdarzało mi się używać dwóch lub nawet trzech w ciągu dnia.

Kinga i wielkie zdziwienie

Kilka miesięcy później urodziła się moja przeurocza bratanica Kinga. No i oczywiście, jednym z pierwszych prezentów ode mnie były śliniaki chustkowe. Moja bratowa podzielała mój zachwyt nad ich wyglądem i praktycznością. Nie wspomniałam jeszcze, ze kupiłam je w Anglii, gdzie śliniaki bandana są niezwykle popularne. Kiedy Ania chciała dokupić więcej okazało się, że w Polsce są trudno dostępne, drogie i mało różnorodne. Trudno mi było w to uwierzyć, zważając na to jak są popularne na wyspach.

RaRa baby

Wtedy pomyślałyśmy, że przecież mogłybyśmy takie śliniaki chustkowe sprzedawać same; produkować je w Polsce z materiałów produkowanych przez polskich producentów. Po miesiącach poszukiwań dostawców i producentów, pracując w czasie, kiedy dzieci spały, kiedy się czymś chwilę zajęły oraz wieczorami, udało się założyć RaRa baby.

Dołącz do nas

Mamy nadzieję, ze podzielicie nasz entuzjazm nad tymi praktycznymi i stylowymi śliniakami. Dajcie nam znać, co myślicie; piszcie, dzwońcie, wstawiajcie komentarze, polubcie nas na facebooku. Wasza opinia jest dla nas niezwykle ważna, pomoże nam ocenić, co jest dobre, a co wymaga poprawy. Pokażcie jak uroczo Wasze maluchy wyglądają w RaRa śliniakach, zamieście filmiki lub zdjęcia na naszej stronie. Dajcie znać, jakie jeszcze są praktyczne, ale stylowe dodatki do ubranek dziecięcych.