REGULAMIN

                
1. Sklep Internetowy RaRa baby działający pod adresem www.rarababy.pl, prowadzony jest przez
   RaRa baby
   Sylwia Wypyska-Kieran
   259 Marston Rd    
   OX3 0EW, Oxford
   Wielka Brytania    
   NIP 1072041807

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
   - w przypadku płatności „za pobraniem” - 2 dni robocze od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia
   - w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 24 godz. od  zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.

4. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

5. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się  w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

6. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
   - przelewem bankowym na konto sklepu
   - przy odbiorze: należność pobiera kurier, listonosz.

7. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej.
   Koszt dostawy:
   7,00 zł - Poczta Polska w przypadku płatności przelewem (przedpłata).
   12,00 zł - Poczta Polska w przypadku płatności  za pobraniem"
   16,00 zł - Firma kurierska  w przypadku płatności przelewem (przedpłata).
   21,00 zł - Firma kurierska w przypadku płatności „za pobraniem”.

8. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym a Kupującym. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
   Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt        niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

9. W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość (zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów), składając oświadczenie (np.formularz zwrotu) na piśmie. Zwracany w tym trybie towar (proponujemy Pocztę Polską) zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie będzie nosił śladów użytkowania, będzie odesłany wraz z potwierdzeniem zakupu (dowód zakupu, rachunek).

10. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres:
      RaRa baby
      Sylwia Wypyska-Kieran
      ul.Leśna 26
      55-093, Kiełczów
    
      UWAGA !!! nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

11. W przypadku uznania odstąpienia od umowy wysyłamy zwracane pieniądze w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia oświadczenia przez klienta o odstąpieniu od umowy tj otrzymaniu np formularza zwrotu.

12.W przypadku reklamacji klient jest zobowiązany do przesłania reklamowanego towaru na koszt własny najlepiej z wypełnionym formularzem reklamacyjnym zawierający: dane reklamującego - imię, nazwisko, dokładny adres, datę nabycia towaru, nazwę towaru, cenę nabycia, dokładnie opisaną wadę oraz okoliczności jej powstania, żądania reklamującego. Reklamowany towar należy przesłac na adres:
 
      RaRa baby
 
      Sylwia Wypyska-Kieran
      ul.Leśna 26
 
      55-093, Kiełczów

Regulamin Promocji '6ty Śliniak GRATIS'

1. Przy zakupie 5 śliniaków szósty śliniak jest przyznawany gratis. Śliniak gratisowy do wybory przez klienta spośród ślliniaków z kategorii 'Wyprzedaż' (zestawy się nie wliczają do tej promocji).